Naši dodavatelé

Jsme výhradními dodavateli značky PBT pro Českou republiku. U nás koupíte jakýkoli výrobek, který firma PBT nabízí. Většinu produktů držíme skladem, ty ostatní jsme schopni rychle dodat. Průměrná doba dodání je v takovém případě 6 pracovních dní od objednávky. 

PBT je maďarská firma s více než třicetiletou tradicí. Nabízí kompletní sortiment šermířského vybavení pro děti i dospělé, pro začátečníky i šampiony. Není náhodou, že logo PBT nosí na svém vybavení olympijští medailisté ve všech třech zbraních. Jmenujme například šavlistu Árona Szilágyho nebo kordistku Anu Marii Popescu. 

Leon Paul je londýnská rodinná firma se stoletou (!) historií. Její produkce se zaměřuje především na kvalitu, precizní zpracování, lehkost a prodyšnost tam, kde je to žádoucí. Pokud se spokojíte jen s tím nejlepším, pak je pro Vás výrobce šermířského vybavení Leon Paul jasnou volbou. 

Favero je italská firma vyrábějící elektronická zařízení pro širokou paletu sportů již od roku 1978. Pro šermíře vyvinula firma Favero šermířské navijáky, šermířské aparáty, reakční terče a mnoho dalšího. Veškerou produkci můžete koupit na ŠermCZ.cz. Nenašli jste některý z výrobků na našich stránkách? Nevadí! Napište nám, nebo zavolejte, domluvíme se.

Nabízíme také výrobky německých firem Uhlmann, Allstar i FWF, a to za stejné ceny, jako jejich výhradní zástupci. Pokud chcete doplnit Váš nákup o šermířské zboží Uhlmann, Allstar či FWF, nemusíte chodit jinam.